Apie mus

Mes esame Jaukaus gyvenimo puoselėtojai ir mylėtojai. Hygge į mūsų gyvenimą atėjo tarsi lauktas svetys. Iš noro daryti kitiems gerą, daryti gražesnę aplinką bei kurti jaukius dalykėliu.

Esame jauna kūrybiška komanda. Kuriame ir dirbame dėl Jūsų. Norime, kad Jūsų namus pasiektų ir laimės įžiebtų mūsų jauki interjero detalių kolekcija.

Mūsų vizitinė kortelė – rankų darbo palmių vaško žvakės bei mediniai medėklai. Mūsų žvakės gaminamos tiek su natūraliais, tiek su kvepiančiais aliejais. Rūpinamės, kad kvapai būtų malonūs. Ieškome sprendimų, kurie tiktų kiekvienam.

Hygge (hū ga) – Tai jausmas. Tai žvaigždėtas skliautas, po kuriuo jaučiamės savi, malkų traškesys, tai tuzinas žvakių namuose, puodelis arbatos po žygio per pusnis, tai lietaus garsas už lango įsisupus į šiltą pledą.

Hygge – tai nuoširdus pokalbis, medžio faktūra, tai papildomas torto gabalėlis, knyga, dėl kurios negali nueiti miegoti, tai jauki šviesa ir kvepiantis troškinys, tai vilnonės močiutės megztos kojinės ir nakvynė miškuose. Tai patefono muzika, garuojanti kava ir filmai, tai grožis ir natūralumas. Tai namai, į kuriuos norisi grižti, ir darbas, į kurį mielai einama. Hygge – tai šeima ir artimieji.

Tai galimybė neskubėti. Patirti artumą ir kasdienybės stebuklą.
Hygge – tai nepaprastai paprasti dalykai, kurie šildo ir džiugina kasdien. Kurie tave ir mane daro laimengesniais. Hygge – apie tai, kas jauku. HYGGE #apie laimę.

„Laimė susideda iš mažų patogumų ar malonumų, nutinkančių mums kiekvieną dieną, negu iš didžiulių sėkmės gabalų, kurių pasitaiko, bet retai.“ B. Franklinas

Paprasti geri dalykai, pripildantys mūsų gyvenimus grožiu, jaukumu ir natūralumu. Daiktai, mintys, veiklos ir idėjos. Tokiu keliu norime eiti pas jus.

HYGGE keliu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *