Sąlygos ir taisyklės

Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

PRISTATYMAS LIETUVOJE:

Standartinės siuntos yra pristatomos visoje Lietuvoje (pasirinktinai):

  • DPD siuntimas Lietuvoje: kaina 3.99 EUR . Pristatymas per 1-4 darbo dienas. (išskyrus Kuršių Neriją)
  • Perkant už 55 EUR ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS;
  • DPD siuntimas į Kuršių Neriją, kaina 20 EUR. Pristatymas per 1-4 darbo dienas.
  • NEMOKAMAS prekių atsiėmimas HYGGE namuose adresu Pilies g. 14, LT-91234, Klaipėda.
  • DĖMESIO! SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI. 1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje. 2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo. 3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą. 4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

GRĄŽINIMAS:

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis EU nustatytomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

Kai grąžinama nekokybiška prekė, pardavėjas įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai pardavėjas neturi analogiškos prekės, jis grąžina pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.

Prekės nebus priimamos atgal arba keičiamos, jei buvo sugadintos, prarado prekinę išvaizdą, buvo naudojamos, nebeturi originalios pakuotės arba pirkėjas persigalvojo.

Už grąžintos prekės siuntimo išlaidas moka pirkėjas.

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.